1 / 4
Se izdava stan vo strog centar Ohrid
1 МКД
07.03.2023 20:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Центар

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid, vednas pozadi Ohridska Banka i Sky Corner Bar, 1 minuta od carsijata.

070326698

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dimce
Потврден огласувач
070326698 077843315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам