1 / 1
Vino domasno Cabarne Sauvignon
150 €
21.03.2023 20:40

Кочани / Кочани

Prodavam Kočansko domašno Vino, od sortno grozje Cabarne Sauvignon.

Javete se isklučivo na telefon:
075249350 Ivan.
Vinoto se naoga vo Kočani.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Dejan Minov
Потврден огласувач
+389 78 513 446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам