1 / 12
VRATA OGRADA I RAMKA SO REBRAST LIM I BIGOVANA MREZA
70 МКД
15.01.2023 21:41

Велес / Велес

PRODAVAM VRATI I OGRADI OD BIGOVANA MREZA I REBRASTIOT PLEH VO RAZMKI. TIE STO SE NA SLIKITE. CENA 70 DEN KG.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

XX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам