1 / 4
Plac nad Drenovec
30 €
19.03.2023 12:15

Тетово / Тетово

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Останато

...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
075255140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам