1 / 3
Fiat Doblo 1.3 Multijet Maxi XL
1 €
15.01.2023 23:07

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Doblo 1.3 Multijet
2007
Tovarno
Maxi
XL
Registrirano
Moze Zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Rajdin
rajdin
Потврден огласувач
071424007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам