1 / 4
Qart 250cc ATV - Registiran pali vozi
2.300 €
15.03.2023 17:36

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2013

Модел:

Qart 250cc

Километри:

30000

Qart 250cc

Servis praen
Sve e smeneto Servisirano
Mal Golem servis Komplet
Pali vozi.
Registiran cela godina

Moze zamena
za skuter 50cc ili 300cc
Moze i so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

oki
Потврден огласувач
070682032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам