1 / 8
Retro Vintage Kasetofon-Diktafon LLOYDS - JAPAN
1.500 МКД
Цената е фиксна
02.04.2023 09:15

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

Retro Kasetofon-Diktafon LLOYD'S Made in Japan od 70tite! Extra kvalitetna izrabotka,tezok masiven,Mnogu dobro socuvan,raboti na baterii i na struja(samo 120v struja) Ima izlez za zvucnik,vlez za mikrofon,vgraden zvucnik,kozna racka za prenos, Tone - opcija za stel na zvuk, zvuci super so kaseta vo nego!
Prakam Video test na vase baranje.
Cena: 1500denari

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

*** RETRO SHOP ***
ul.51
Потврден огласувач
071553355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам