1 / 7
SE PRODAVA VIVO Y 22S SO PISMENA GARANCIJA!!!
9.900 МКД
Цената е фиксна
28.02.2023 16:53

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

vivo y22s

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

SE PRODAVA VIVO Y 22S NEKOLKU DENA E RABOTEN NOV SO PISMENA GARANCIJA 128/6+2 50 MP CAMERA 5000 MAH BATERIJA
BATERIJA DRZI DVA DENA ODLICEN ANDROID TELEFON LICENCA NA Xiaomi ZEMEN ZARADI OBNOVA NA DOGOVOR OD A 1 LINK ZA TELEFONOT PROVERETE SLOBODNO https://www.gsmarena.com/vivo_y22s-11809.php REDOVNA CENA 17000 SE PRODAVA ZA 10000
SLIKITE VO OGLASOT SE OD TELEFONOT!!!!
NA POKLON DVE MASKI ZA TELEFONOT!!!
KOREKCIJA NA CENA SAMO NA LICE MESTO!!!!!!!!!!!!!!!
PRODADEN DENES 03.03.2023

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

vlade
Потврден огласувач
075543121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам