1 / 6
Kompresor za vozduh
130 €
07.02.2023 12:13

Струга / Струга

Poloven kompresor za vozduh, vo odlicna sostojba, motorot e na rotacija na perki koj odma proizveduva mnogu vozduh ima i rezervuar za ulje za sam da se mackat, moze i zamena za nesto drugo, dajte ponuda.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам