1 / 11
Peugeot 206 1.4 HDI 2005 god perfektna sostojba
2.450 €
20.02.2023 11:17

Тетово / Тетово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Info 070 640 777
Peugeot 206 1.4 hdi 50 kw
2005. /2004 god
Full oprema
Reg 01 03 2024 + zelen karton
Servisirana na vreme
Perfektna sostojba
Proverka kaj sakate
Nov alkumator gumi predni zimski
Mala potrosna motor menjac voznja top

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

???????
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам