Купувам двособен стан во Штип
60.000 €
31.01.2023 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

68 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Барам двособен стан во Штип
Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2ри кат
За понуди јавете се на 079/273-257

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

viktor
Потврден огласувач
079273257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам