1 / 11
Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri
1 €
16.01.2023 15:58

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Енгелсова

Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri, na ulica Engelsova. Stanot e 74 m2, namesten, na prv kat, vednas do KIT -GO, vo zgradite so lift.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Пецо
Majakovsi
Потврден огласувач
078822987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам