1 / 8
Apple iPhone 13 Kako Nov Garancija Vili Mobile
639 €
23.02.2023 12:32

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 13

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Apple iPhone 13 Black
Bezprekorna sostojba Garancija
98% orginalna baterija,Koristen 2 meseci
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy S20 Plus Garancija Vili Mobile

21500 €

Realme C30 24m. Garancija Vili Mobile

5900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам