1 / 4
Tifon za navodnuvanje
По Договор
20.02.2023 15:46

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava tifon za navodnuvanje F75. Dolzina na crevoto 320 metri. Kako nov so sopstvena turbina. Pistolo so dijametar od 60 do 100 metri zavisno od pritisokot na dovodot na voda. Donesen od svedska.
Kontakt +38975901210
Viber +46708727745
Kire

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075901210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам