1 / 12
Audi A3 2.0tdi Avtomatik S Line 2011god!!
7.700 €
28.03.2023 10:51

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audito e uvezeno,plateni se site davacki do registracija!!
2.0tdi 170ks!!!
Avtomatik Stronik!!!
190000km so garancija,so servisna kniska!!!
S Line Orginal Fabricka oprema!!
Ksenon,led farovi,recaro sedista,tempomat,klimatronik,parking senzori!!
18 bandazi so novi gumi!!! Kolata e vo fabricka sostojba!!!
Moze da se proveri vo servis!!!
Davame garancija za ispravnost od 30000km!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Premium Avto
Потврден огласувач
071740005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам