1 / 12
BMW ///M 320d 190PS 2016/2019 posleden model F30 Automatik
19.900 €
15.02.2023 12:42

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Watsapp barajte me 070990007 070990007
BMW ///M 320d 190PS X-Drive Automatik
2015/2019 Posleden model F30 Facelift
2015/10mesec vo sobrakajna orginal.
Full Visoka Oprema poseduva kako BMW 7mica naj Full Poracana po katalog!
Kolava ima posleden servis leto:
Ulje menjac set komplet so karter.
Ulje motor set komplet filteri .
Servisna knishka.
EXTRA TUNING : Lipe napred ///Mperfomance,Flaps od ///M3 napred,Lip spoiler nazad, Difuser od ///M perfomance nazad , ///M3 Ogledali Carbon.
Od oprema na kratko ima : Head Up Dislpay 3D , Golema navigacija XxL ,Keyless ,RoofOgledali,Harman Kardon ozvucuvanje , USB Bleutoth CD DVD Mp4.
Greaci na sedishta, Tempomat ,Distronic i mng drugi oprema ima mng .
Free Delivery vo Macedonia bez zameni samo kesh ve molam kolava e bez carina !
070990007 070990007 070990007 Watsapp barajte me ve molam !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам