1 / 6
Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola
1 €
23.03.2023 11:22

Битола / Битола

Број на соби:

12

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata gleda na tri strani od koi na dve strani ima dvorna povrsina plus garaza so terasa. Kompletno renovirana vo 2014 i fasada vo 2019. Zatopluvanje i ladenje so inverter klimi i parno. Cena po dogovor i po mozno viduvanje

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
070269078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам