1 / 9
Mazda Premacy
1 €
18.02.2023 23:29

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

Premacy

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba. Poseduva klima koja e funkicionalana ele. Prozori el. Retrovizori greaci na Retrovizori centralna brava so dve dalecinski dva klucevi naslon ra raka i dr. Kolata e so servisna kniska i za podetalni inf. Na mob. 077961525.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077961525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам