1 / 5
BMW X5 F15
38.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2023 22:09

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

185 kw / 252 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

одлична состојба
ситни забелешки
работа на мотор и мењач супер
може замена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

KensaGSM
Потврден огласувач
070998371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам