1 / 11
CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI
7.900 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 16:09

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od Germanija bez nikakvi maani i redovno servisirana. Site funkcii na kolata se ispravni, staveni se 2 novi michelin zimski gumi i 4 letni gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
078245770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам