1 / 2
Евтино!!! Елемент за во кујна
1 €
Цената не е фиксна
25.02.2023 16:28

Гази Баба / Скопје


Речиси нови: Елемент за во кујна -мијалник ,инокс и шпорет.
Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Lence
Потврден огласувач
071383585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам