1 / 12
LUKSUZNO NAMESTEN STAN NA 50M OD EZERO
92.000 €
14.02.2023 08:34

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

83 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul.Partizanska,lamela5

Se prodava stan na 4 kat vo mirna zgrada pozadi FON na 50m od ezeroto.
Stanot e 83+6m2.
Stanot e na jugoistok I e soncev vo tekot na celiot den.
Renoviran e pred 6 meseci I site aparati se novi I pod garancija. Parking ima vo sekoe vreme.
Se prodava komplet namesten.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071661166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам