SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN
1 €
27.05.2023 18:43

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESENO OD DVE STRANI SO SOPSTVENO CREVO UKOPANO I PLUS IMA BUNAR KOJ MOMENTALNO NE E VO FUNKCIJA A MOŽE DA BIDE, VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN, KAVADAREČKO. INFO NA TEL: 070692061 NA VIBER ILI WhatsApp

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070692061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам