1 / 12
VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO !
5.750 €
Цената е фиксна
21.03.2023 08:12

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO !
- SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- ANDROID NAVIGACIJA 9 INCH MULTIMEDIA
- BEZ ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE !

4550 €

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE !

14550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам