1 / 5
Mercedes 270 CDI registriran
3.300 €
26.01.2023 20:15

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Registriran do 08.2023g
Cena 3300 evra.
Info na viber. 075770001
075770001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cako
Потврден огласувач
076663481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам