1 / 7
Se izdava nov stan 65m2
250 €
Цената е фиксна
31.01.2023 10:21

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kozuf br23

Se izdava nov nevselen stan 65m2 na vtori kat,so lift, namesten na ulica Kozuf br.23 vo blizina na Gradskiot pazar.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tome
Потврден огласувач
078213337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам