1 / 11
Продажба на стан 95м2 во карпош 4
122.000 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 21:11

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

94 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Карпош 4

ИД 22589
Продаваме стан 95м2 во Карпош 4. Станот е сместен во една од “руските згради“ на високо приземје, попречно поставен во однос на двете страни на зградата = од предната-северна, а и кон задната- јужна страна.
Зградата има безбедносно обезбеден влез, сопствен слободен паркинг простор пред зграда и изобилство на слободен паркинг во околина на зградата.
Самата зграда гравитира во мирна зелена-зона.

Станот е реновиран со целосно ажурирана имотно-правна и катастарска документација.
Располага со дневен салон и пространа тераса на јужната страна во парк-зоната, со три спални и е приклучен на централно греење. Во цената на станот е вклучена и визба од 7м2.
Целосно е реновиран и погоден е како за ЖИВЕЕЊЕ, така и за ДЕЛОВНА НАМЕНА.
Се продава полунаместен - вградена кујна и плакари.
Контакт = 075228550, Јован

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Dom Lux Nedviznosti
Бул.Партизански одреди 15
Потврден огласувач
070-282-525: 070-378-32 : 3-224-486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам