1 / 9
Продажба на стан 81м2 во Тафталиџе 2
99.000 €
Цената не е фиксна
11.02.2023 01:12

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

81 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2009

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Тафталиџе

ИД 22573
Конфорен стан од 2009 година, на 2 кат во мала зграда на 3 нивоа.
Располага со отворен дневен салон со балкон ориентиран кон запад, со нова кујна, 2 спални соби поставени кон исток, од кои едната со балкон, конфорна бања со тоалет и мал гостински тоалет.
Нето површина 73м2 плус 8м2 балкони.
Се продава полунаместен, со сите вградени елементи = кујна, плакари, полици...
Контакт = 075228550, Јован

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Dom Lux Nedviznosti
Бул.Партизански одреди 15
Потврден огласувач
070-282-525: 070-378-32 : 3-224-486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам