1 / 12
Изнајмување кат од куќа во Тафталиџе 1
770 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 21:11

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Тафталиџе 1

IK 3714
KAT OD KUKJA (PRV KAT, NAD PRIZEMJE )
STAN SO 3 SPALNI, SO CENTRALNO GREENJE., POSEBEN MAL TOALET I GOLEMA BANJA.
OD DESNA STRANA SO POSEBEN HODNIK E IZDVOEN INTIMNIOT SEGMENT SO 3TE SPALNI I BANJATA (JUGO-ZAPAD). SITE SPALNI IMAAT VRATI SO FRANCUSKI BALKONI, I OPREMENI SO LIZGACHKI PLAKARI.
LEVIOT DEL E ORIENTIRAN KON ISTOCHNA STRANA I SE SOSTOI OD OTVOREN PROSTOR SO KUJNA - TRPEZARIJA - DNEVEN SALON SO IZLEZ NA TERASA.
RASPOLAGA SO SOPTVEN PARKING PROSTOR.
KONTAKT = 075228550, JOVAN

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Dom Lux Nedviznosti
Бул.Партизански одреди 15
Потврден огласувач
070-282-525: 070-378-32 : 3-224-486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам