1 / 5
Golf 4 benzin
1 €
28.02.2023 21:54

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Uvezen od CH.vo mnogu dobra sostojba
Kontakt tel:078410751
1700eura

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077558167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам