1 / 10
Hyundai Galloper 2.5D 4x4
6.000 €
31.03.2023 23:28

Гостивар / Гостивар

Марка:

Hyundai

Модел:

Galloper

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

veka
Потврден огласувач
070473111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам