1 / 8
НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација
900 €
26.03.2023 12:39

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

110 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Чаир

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација
со два тоалета, 3 спални соби, 2 бањи,
900евра м2
паркингот е слободен пред зграда
а можност за купување на гаража

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам