1 / 3
Citroen c2 Tovarno
1 €
01.02.2023 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Citroen

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Napraven kompleten servis, 4 novi gumi
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stojce
Потврден огласувач
075482213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам