1 / 8
Audi A3 1.4 TFSI Avtomatik
По Договор
20.02.2023 21:57

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a3 1.4TFSI Avtomatik
DSG 7 stepen menuvac
2009godina
188.xxx km
Vo extra sostojba
Registrirana cela godina
Uvezena pd CH
Moze zamena za malo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
077629144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам