1 / 8
Bmw 530d
3.200 €
04.03.2023 17:32

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava bmw e39 530d 184ks
Reg do 20.10.22
Servisirana maslo i filtri
So odlicni gumi 18ki
Od oprema poseduva
Klimatronik vebasto
El i memorija na sedista
el retrovizori
el volan komanddi na volan
el stakla
Siber radio so navigacija tv i telegon
Tempomat bord kompjuter
Kolata e vo odlicna sostojba so mali karoseriski zabeleski moze zamena za audi a4 1.9 131ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
077745433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам