Se prodava Stan
92.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Karl Marks 60/1

Se prodava polu namesten stan

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dushka
Потврден огласувач
078264460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам