1 / 8
Se prodava Hp pavilion model dv6500 so daljinsko
1.500 МКД
17.01.2023 21:09

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Hp pavilion dv 6500 super socuvan orginal polnac daljinsko za nego pali posle nekoe vreme gasi cena 1500 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам