1 / 5
Garmin Fenix 5x
17.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2023 09:38

Тетово / Тетово

Se prodava Fenix 5x Saphire vo perfektna sostojba. Ide kompet so kutija usb kabel i dve remcinja

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071224924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам