1 / 5
Neupotrebuvana multifunkcionalna masina za drvo
1.900 €
17.01.2023 21:28

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam neupotrebuvana miltifunkcionalna masina za obrabotka na drvo od Radek.

- Cirkular
- Diht
- Freza
- Abriht
- Dupcalka

Nova od Radek e 2300€

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078456758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам