1 / 11
Mercedes E300 / 2017god / 70 000km
39.900 €
40.000 €
19.03.2023 20:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Voziloto poseduva visoko nivo na oprema.

Moze zamena za pogolemo vozilo , Q7 , X5 nad 2017god so moja doplata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Borce
Потврден огласувач
075301681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам