1 / 5
jonway yy 25T
700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2023 12:47

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

jonway

Километри:

40000

se prodava skuterot e pali vozi nema nikakvi mani mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme
cenata nee fiksna moze i zamena za poveke informacii pisete whatsap ......

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

sedat
Потврден огласувач
078362470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам