1 / 6
CITROEN JUMPY 2.0 HDI 160 ps 8+1
13 €
05.02.2023 15:44

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

Jumpy

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodavat Citroen Jumpy 8+1
Registriran do 08.2023
2012
Novi gumi
Servisiran
Vo odlucna sostojba
Za poqe info
071785911

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoKicevo
Потврден огласувач
070909494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам