1 / 8
Seat ibiza 1.2 2011g
3.950 €
21.03.2023 16:12

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks
Uvezena direktno od italija
Realni 165 000km proverka po vasa zelba
Plateni davacki do registracija
Bez dopolnitelni davacki
Vo odlicna sostoja

Povekje info 078 393 555 toni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
+38978632620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам