1 / 3
Betonski stolbovi
100 МКД
23.03.2023 13:23

Скопје Центар / Скопје

Betonski stolbovi polovni

2.5m 5x5 so armatura 100den parche

1.80m 10x7 so armatura 150 den

2.80m 10x10 so armatura 260den

Mozhna dostava do adresa sekade vo Makedonija

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Reklama5
Потврден огласувач
072592380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам