1 / 9
Golf 6 , 2.0 tdi , 2008
7.200 €
05.02.2023 12:32

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

GOLF 6 2009 2.0 110ps
Realni kilometri so servisna kniska,so garancia 197 iljadi
Doneseno so vozenie od 🇩🇪
Plateni site davacki do reg.
Odlicen mator, zamaec e top
Inf. 078338008

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

G.R
Потврден огласувач
070251576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам