1 / 4
Bandazi 235/55r19
300 €
18.01.2023 11:16

Бутел / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Останато

Se prodavaat bandazi vo mnogu dobra sostojba i mnogu malku koristeni,bojata na bandazite e crna mat site zainteresirani i za poveke informacii neka se javat na brojot sto e prikazan.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Hajrudin
Потврден огласувач
078363557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам