1 / 7
HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE
1.000 €
18.01.2023 11:16

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE SO 1TB SSD, 16 ГБ RAM SO 4K TOUCHSCREEN so neverojatna rezolucija od 3840x2160, Bang&Olufsen zuchnici, celosno aluminiumsko kukjishte, neverojatno lesen, VO PERFEKTNA SOSTOJBA MALKU KORISTEN, KUPEN 2000 EUR

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070255093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам