1 / 10
Kawasaki kx250f
4.300 €
26.03.2023 21:59

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

Kx250f

Kawasaki 450kxf 2019godina donesen od italija so faktura bez mana i vlog

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

nikolce
Потврден огласувач
075681581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам