1 / 10
Шлајферица PARKSIDE
3.000 МКД
28.04.2023 11:52

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 200 вати, број на осцилации 28000 во мин. работи на принцип со осцилации, наменета за брусење со четворо аголна и тро аголна брусна плоча, со сад за собирање на струготини.
Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам