1 / 3
Fiat bravo
4.500 €
18.01.2023 12:43

Берово / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2024

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Za povekje informacii tel. 070 781 695

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075834251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам